Detajet e prones

TRR-0419-1433 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane ish hotel diplomat 1 ne Vasil Shanto . - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRR-0419-1433

Apartamente me qera 350 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane ish hotel diplomat 1 ne Vasil Shanto. 
Ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe 20 m2 verande.
Ndodhet ne katin e 6.
Ka orientim Lindje –Jug perendim.
Eshte i organziuar ne soxhorno , amabjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Eshte totalisht i mobiluar shume mire
Cmimi i qerase 350 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme