Detajet e prones

TRR-0419-1436 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane 9kateshve , ne qender - Tirane

Property ID : TRR-0419-1436

Apartamente me qera 290 Euro muaji - Apartamente 1+1
81 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane 9kateshve , ne qender
Ka nje siperfaqe prej 81 m2
Ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi tualet , ballkon
Jepet me qera bosh , ka vetem kundrabufene
Ka orientim Lindje-jug-perendim me drite dhe diell dhe ka pamje fantastike.
Eshte gati ne 1 shtator.
Cmimi i qerase 290 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme