Detajet e prones

TRR-0419-1437 Jepet me qera dyqan ,ndodhet ne rrugen e elbasanit ,shume prane Qyteti Studenti dhe Parkut Kombetar. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1437

  370 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan ,ndodhet ne rrugen e elbasanit ,shume prane Qyteti Studenti dhe Parkut Kombetar. 
Ka lartesi prej 3.20 m .
Me fasade xhami 6.5 m .
Disponon nje tualet , ka tavan te varur dhe kondicioner.
Eshte shume e pershtateshme per zyra,Qender estetike, dhe sherbime te ndryshme.
Cmimi i qerase 45.000 leke / muaji

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme