Detajet e prones

TRR-0419-1438 Jepet me qera garsoniere ndodhet ne rrugen Mysym Shyri . - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-0419-1438

Apartamente me qera 206 Euro muaji - Garsoniere

Jepet me qera garsoniere ndodhet ne rrugen Mysym Shyri .
Ka nje siperfaqe prej 35 m2.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati egzistues , dhe kati i dyt teknik.
Eshte i organizuar ne ambjent ngrenje + dhome gjumi me dy krevat tek .
Eshte e mobiluar totalisht me elektroshtepiake te reja , kondicioner.
Cmimi i qerase 25000 leke / muaji .

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme