Detajet e prones

TRR-0419-1443 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane shkolles Arben Broci , rruga myslym shyri - Tirane

 • 9
 • 10
 • 11
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Property ID : TRR-0419-1443

Apartamente me qera 330 Euro muaji - Apartamente 1+1
75 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet prane shkolles Arben Broci , rruga myslym shyri
Ka nje siperfaqe prej 75 m2
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.
Eshte e organizuar ne soxhorno te madhe , ambjent gatimi me vete , 1 dhome gjumi e madhe , korridor , tualet dhe ballkon foto nr.5793
Eshte totalisht e mobiluar , me elektroshtepiake te gjitha te reja, Ka dhe post parkimi.
Cmimi i qerase 330 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme