Detajet e prones

TRR-0419-1444 Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te bllokut, - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23

Property ID : TRR-0419-1444

  1,300 Euro muaji - Apartamente 3+1
200 m2 3 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te bllokut.
Apartament me siperfaqe 200 m2,
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Eshte e organizuar ne korridor te madh, dhome gatimi me vete me dalje ne verande qe mund te perdoret edhe per ngrenie, sallon i madh(soxhorno) per ndenje dhe televizor me pamje panaromike me fasade xhami dhe ndricim, pamje nga dajti dhe dalje ne nje verande te madhe per relaks, pirje duhani etj.
Ka dy dhoma gjumi, nje per cift dhe nje per dy femije me krevat marinari.
Ka dhe nje dhome te vogel 12m2 qe mund te perdoret per dhome gjumi, por me shume e pershtateshme per studio. Foto.nr 5796
Te gjitha dhomat kane dalje ne nje verande te madhe kendore.
Ka dhe garazh me qepene per parkim makine.
Eshte e pershtateshme per banim , zyra, sdudio ligjore etj.
Qeraja 1300 euro/ muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme