Detajet e prones

TRR-0419-1446 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane juveniljes , venecias , lion park - Tirane

  • 140720122132
  • 140720122126
  • 140720122127
  • 140720122130

Property ID : TRR-0419-1446

Apartamente me qera 1,200 Euro muaji - Apartamente 3+1
200 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane juveniljes , venecias , lion park
Ka nje siperfaqe prej 200 m2
Ndodhet ne katin e 12 dhe te fundit , ka nje pamje fanastike nga pishat tek juvenilja
Ka orientim jug lindje veri
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkon
Jepet me qera totalisht e mobiluar.
Cmimi i qerase 1200 euro /ne muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme