Detajet e prones

TRR-0419-1450 Jepet me qera apartament per zyra 2+1 ndodhet ne bulevardin gjergj fishta , prane gjykates se rrethit. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-0419-1450

Qera 600 Euro muaji - Apartamente 2+1
100 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament per zyra 2+1 ndodhet ne bulevardin gjergj fishta , prane gjykates se rrethit.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Nodhet te katin e 7 pallat i ri
Eshte e organizuar ne soxhorno , 2 dhoma ,ballkon i madh , dhe dy tualete te dyja me dritare
Jepet bosh , totalisht e rikonstruktuar
E pershtatshme per zyra te ndryshme
Cmimi i qerase 600 euro/ muaji i diskutueshem

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme