Detajet e prones

TRR-0419-1452 Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Fusha e Zeze,prane Mondialit tek 21 dhjetori . - Tirane

  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-0419-1452

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1
78 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartamenti 2+1 tek ish Fusha e Zeze,prane  Mondialit tek 21 dhjetori .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105m2
Ka 2 dhoma gjumi ,1 soxhorno,2 tualete dhe nje ballkon te madhe
Ndodhet ne katin e 5 ,pallat me 2 ashensora.
Orientimi Lindje
Apartamenti eshte i mobiluar sefundmi ,ka lavastovilje ,ka TV plazma 50,ka grila alumini ,ka 2 kondicionera
Ka vend parking me pagese ekstra ,zone me lulishte,zone e qete
Cmimi i qerase 400 euro / muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme