Detajet e prones

TRR-0419-1457 Jepet me qera magazine ndertuar mbi nje hapesire trualli me sip.1500 m2 - Tirane

  • 0015
  • 0016
  • 0017
  • 0018
  • 0019
  • 0021
  • 0022
  • 0024
  • 0025

Property ID : TRR-0419-1457

Qera 3,310 Euro muaji - Magazine
978 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera magazine ndertuar mbi nje hapesire trualli me sip.1500 m2.
Sip ndertimi; Kati 1-612 m2, Kati 2-366 m2, me tarrace te shfrytezueshme, gjithashtu ka dhe hapsira te bollshme per parkim makinash. Objekti ndodhet buze rruge kryesore ne segmentin Tirane-Vaqarr.
Objekti eshte ndertim i ri me parametra sipas standarteve te BE, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si; tregetar, industrial,show room,magazina, zyra,dyqane,kompleks sherbimesh,shkolle etj.
Hapsirat e brendeshme mund te organizohen sipas kerkeses se klientit. Korrenti 6kw por mund te modifikohet ne 20kw, uje pusi personal dhe uje lumi i paster.
Cmimi qerase 3310 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme