Detajet e prones

TRR-0419-1458 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane juveniljes,venecias ,lion park. - Tirane

 • 28
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27

Property ID : TRR-0419-1458

Apartamente me qera 900 Euro muaji - Apartamente 3+1
200 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane juveniljes,venecias ,lion park.
Ka nje siperfaqe prej 200 m2.
Ndodhet ne katin e 12 dhe te fundit ,ka nje pamje fanastike nga pishat tek juvenilja.
Ka orientim jug lindje veri.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkon.
Jepet me qera totalisht e mobiluar, totalisht me parket , 3 kondicioner
Cmimi i qerase 900 euro /ne muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme