Detajet e prones

TRR-0419-1459 Jepet me Qera Hotel ndodhet ne qender te tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0419-1459

Qera 18,000 Euro muaji - Hotel
57 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me Qera Hotel ndodhet ne qender te tiranes
Hoteli ka nje siperfaqe totale prej 1135m2.
Ka 21 dhoma me kapacit 44 shtreter.
Disponon restorant me guzhine moderne me kapacitet te salles me 110veta.
Piceri me furre elekrtik
Disponon lulishte , ambjente clodhese , qe eshte ne pronesi dhe sherben si bar me kapacitet prej 110 vende.
Salle e konferencave e cila mund te nxeje rreth 50-60 veta.
Dhome masazhi, magazine te madhe si dhe magazine te vogla.
Lavanteri e hotelit, Dhome sherbimi.
Jepet me qera se bashku me nje hotel hotel ne nje qender rezidenciale.
per shkak te prurjeve te turisteve ne hotelin ne qender dhe shperndarjen e tyre sipas preferencave dhe deshirave te klientit.
Hoteli ka 36 dhoma.
Eshte ndare ne tre vila rezidenciale.
Ka bar, restorant, recepsion, parking per te gjithe akomoduesit.
Ka nje infrastrukture dhe pamje fantastike  dhe orientuar nga jugu, ne perendim plot drite, diell dhe ajer te paster.
Me gjelbrim, pishine  dhe ambiente relaksuese.
Eshte pozicionuar ne vend ku ka afersi me qendren e Tiranes per shkak te autostrades Tirane-TEG, por turistet mund te argetohen edhe nepermjet aktiviteteve sportive argetuese  bicikleta, hiking etj ne kodrat panoramike te kodrave te liqenit artificial te tiranes, lundres, farkes, mjull bathore, berzhites qaf krrabes, shkozes dhe deri ne parkun kombetar te dajtit, qaf priskes, shengjergjit etj.
Eshte ndertim fare i ri dhe nje mobilim brenda standarteve te BE-se.
Ne total per te dy hotelet behen 57 dhoma
Proferohen qeramarres potenciale me kredite te besueshme , serioze dhe eksperince ne fushen e Turizmit Elitar.
Cmimi i qerase  per te dy hotelet  pasi hotelet nuk jepen me qera  vec e vec  18.000 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme