Detajet e prones

TRR-0419-1460 Jepet me qera ambjent prane 21 dhjetori - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 7

Property ID : TRR-0419-1460

Qera 5,000 Euro muaji - Hotel
260 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent prane 21 dhjetori
Ka nje siperfaqe prej 260 m2.
Ka 100 m2 verande.
15m/l ballore dhe 6m/l anesore.
Ka 21 m fasade xhami e cila mund te hapet.
Ka pamje 2 kendore , ka xham me palosje.
Disponon 3 tualete depo etj dhe e gjitha sheh ne rrugen kryesore.
E pershtateshme per cdo lloj biznesi , zyra , call center , sherbime te ndryshme , kompani , bar , restorant , banke , institucione , sherbime shtetore etj.
Cmimi i qerase 5000 euro/ muaji.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme