Detajet e prones

TRR-0419-1461 Jepet me qera farmaci ndodhet ne bulevardin ‘Gjergj fishta” - Tirane

  • 12
  • 2
  • 4
  • 5
  • 7

Property ID : TRR-0419-1461

Qera 570 Euro muaji - Ambjente biznesi
50 m2 2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera farmaci ndodhet ne bulevardin ‘Gjergj fishta”  
Eshte e paijsur me te gjitha paisjet e nevojshme
Me sisteme sigurie , kamera , alarmi
Ka nje siperfaqe prej 50 m2 + 2 tualete dhe ballkon
Klientele e ngitur prej 8 vitesh.
Cmimi i qerase okazion 413 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme