Detajet e prones

TRR-0419-1463 Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane News 24 ,ne Shkoze. - Tirane

 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 19

Property ID : TRR-0419-1463

Apartamente me qera, Qera 210 Euro muaji - Vila
125 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane News 24 ,ne Shkoze.
Ka nje siperfaqe prej 125 m2.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkone.
Ofrohet totalisht e mobiluar shum mire , me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Ka nje oborr te madh te rrethuar me mur me vete i cili i sherben katit te pare te viles.
Oborri ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe eshte i sistemuar , i gjelberuar me lule dekorative , ullishte, mandarina , limone si dhe ka ambjente shplodhese.
Ka vend te mjaftueshem per parkim.
Vila pozicionohet ne nje vend mjaft te qete per banim.
Cmimi i qerase 210 euro/ muaji .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme