Detajet e prones

TRR-0419-1490 Jepet me qera apartament 1+1 per zyra ndodhet prane 9kateshve , ne qender - Tirane

 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Property ID : TRR-0419-1490

Qera 290 Euro muaji - Ambjente biznesi
81 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent  per zyra ndodhet prane 9 kateshve , ne qender
Ka nje siperfaqe prej 81 m2
Ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri.
Eshte e organizuar ne 3 ambjente ,tualet , ballkon
Jepet me qera bosh , ka vetem kundrabufen
Ka orientim Lindje-jug-perendim me drite dhe diell dhe ka pamje fantastike.
Cmimi i qerase 290 euro/ muaji ose 35000 leke / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme