Detajet e prones

TRR-0419-1492 Jepet me qera kati i dyte dhe i trete i nje vile 3 kateshe ndodhet ne rrugen Kongresi i Lushnjes, prane hotel mondial - Tirane

 • 19
 • 17
 • 16
 • 59
 • 57
 • 50
 • 42
 • 20
 • 39
 • 25
 • 32
 • 31
 • 26

Property ID : TRR-0419-1492

Apartamente me qera 1,200 Euro muaji - Vila
220 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete i nje vile 3 kateshe ndodhet ne rrugen Kongresi i Lushnjes, prane hotel mondial
Kati i dyte dhe trete kane siperfaqe totale prej 220 m2,nuk kane lidhje me katin e pare,kane hyrje me shkalle me vete.
Vila eshte e rrethuar me porte me vete ,ka oborr me ambjente clodhese dhe gjelberim dhe gjithashtu pemishte,te mbjella etj .
Disponon parkim te mbyllur.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe eshte e organizuar ne soxhorno te madhe,ambjent gatimi,dhome biblioteke,tualet me dritare te madhe me verande dhe ballkon.
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi,secila dhome me ballkon,tualet me dritare dhe verande te madhe.
Eshte e mobiluar totalisht me te gjitha te reja,investim i bere i ri.
Cmimi qerase 1.200 euro/muaji i diskutueshem 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme