Detajet e prones

TRR-0419-1494 Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane Bashkise. - Tirane

 • 22
 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21

Property ID : TRR-0419-1494

Apartamente me qera 550 Euro muaji - Apartamente 2+1
120 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane Bashkise.
Ndodhet ne katin e dyte .
Ka nje siperfaqe prej 120 m2
Ka fasade shume te mire nga rruga kryesore
Ka dy dhoma gjymi, Soxhorno eshte e ndare ne tre ambiente:
Ndenje, gatim dhe ngrenie. Mobilimi eshte i ri me te gjitha.
Tualeti eshte me dritare.
E mobiluar dhe arreduar shume mire
Soxhorno, vendi gatimit dhe salloni eshte shtruar me parket.
Mund te perdoret dhe per ambient biznesi, si dhe biznesi, zyra bashke,
qender estetike, klinike dentare etj .
Cmimi i qerase 550 euro/ muaji
Ka te disponueshem internetin me abisnetin dhe albtelekomin.
Proferohen te huaj, familjare me kredite te rregullta, por edhe vajza qe jane ne shkolle dhe ne pune qe e mirembajne .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme