Detajet e prones

TRR-0419-1498 Jepet me qera apartament 2+1 te Medreseja. - Tirane

  • 13
  • 8
  • 6
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  • 8

Property ID : TRR-0419-1498

Apartamente me qera 250 Euro muaji - Apartamente 2+1
72 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te Medreseja.
Ka siperfaqe prej 72 m2.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Ka pamje nga rruga,ku kalon edhe urbani i unazes.
Eshte e organizuar ne ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon i madh
Eshte i pamobiluar,ka nje kundrabufe te kompletuar dhe te lyer.
Cmimi i qerase 250 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme