Detajet e prones

TRR-0419-1499 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani,ne zonen e Bllokut. - Tirane

 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 13
 • 14
 • 15
 • 17
 • 18
 • 19

Property ID : TRR-0419-1499

Apartamente me qera 650 Euro muaji - Apartamente 3+1
138 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani,ne zonen e Bllokut.
Ka nje siperfaqe prej 138 m2,
Ndodhet ne katin e 7 me ashensor.
Eshte I organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi dhe ngrenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.
Eshte totalisht I mobiluar ne menyre bashekohore.
Cmimi i qerase 650 euro/muaj i diskutueshem 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme