Detajet e prones

TRR-0419-1502 Jepet hotel me qera ndodhet ne qender te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1502

Qera 2,200 Euro muaji - Hotel
525 m2 11 Dhoma Gjumi11 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet hotel me qera ndodhet ne qender te Tiranes.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 525 m2
Eshte 4 katesh pa ashensor
Ka vend parkimi para hotelit per 3 makina.
Eshte ndertuar ne vitin 2002.
Ka total 11 dhoma , te gjitha me krevat dopio , kondicioner , me tualet brenda.
Ne hyrje te hotelit eshte bari dhe recepsioni
Me pune te ngritur me klientel te rregullt.
Cmimi i qerase 2200 euro/ muaji neto

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme