Detajet e prones

TRR-0419-1503 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet Perballe Toptanit,rruga George W Bush. - Tirane

  • 6
  • 7
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Property ID : TRR-0419-1503

Apartamente me qera 500 Euro muaji - Apartamente 2+1
105 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet Perballe Toptanit,rruga George W Bush.
Ka nje siperfaqe prej 105 m2
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor
Eshte e organizuar ne soxhorno , 2 dhoma gjumi ,2 tualet , ballkon ,ambjent gatimi.
Eshte totalisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiake dhe kondicioner ne cdo dhome.
Cmimi i qerase 500 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme