Detajet e prones

TRR-0419-1505 Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit - Tirane

  • 3
  • 4
  • 1

Property ID : TRR-0419-1505

Dyqane me qera 700 Euro muaji - Dyqan
80 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit
Ka nje siperfaqe prej 80 m2
Ndodhet buze rruge kryesore.
Eshte me fasade xhami.
Disponon nje magazine te vogel dhe tualet .
Eshte shume e pershtatshme per cfare do lloj biznesi , agjensi , zyre , butik , sherbime te ndryshme .
Cmimi i qerase 700 euro / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme