Detajet e prones

TRR-0419-1506 Jepet zyre me qera ne Rrugen Bardhyl prane brrylit - Tirane

Property ID : TRR-0419-1506

Dyqane me qera 270 Euro muaji - Dyqan, zyra

Jepet zyre me qera me nje siperfaqe 50 m2.

Ka lartesi 5 m,eshte open space ,ka dhe nje

Ka fasade xhami .

Ka mundesi parkimi .

Ndodhet ne katin e zero nje pallat te ri ne Rrugen Bardhyl prane brrylit .

Ka pamje nga rruga kryesore .

Eshte rikonstrukturuar totalisht.

Eshte shume e pershtatshne per klinike mjekesore ,dentare ,laborator analizash, call-center ,zyra kompanish .

Cmimi i qerase  270 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme