Detajet e prones

TRR-0419-1507 Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1507

Dyqane me qera 600 Euro muaji - Restorant

Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme prej 30m²,
Eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme si Bar Restorant.
Ka nje kliente te ngritur prej 4 vitesh.
Cmimi qerase 600 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme