Detajet e prones

TRR-0419-1508 Jepet me qera dyqan ndodhet te Sheshi Avni Rustemi. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1508

Dyqane me qera 250 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan ndodhet te Sheshi Avni Rustemi.
Ka nje siperfaqe prej 24 m2
Ndodhet ne katin e pare te nderteses.
Ambjenti eshte me kondicioner dhe qepen me pult.
Ambjenti eshte i shtruar me parket dhe ka tualet te brendshem..
Eshte shume e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi.
Cmimi i qerase 250 euro / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme