Detajet e prones

TRR-0419-1509 Jepet me qera dyqan ndodhet te rruga Asim Vokshi - Tirane

Property ID : TRR-0419-1509

Dyqane me qera 240 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan ndodhet te rruga Asim Vokshi
Ka nje siperfaqe prej 45 m2
Ka hapsire dhe jashta.
Eshte shume e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi.
Cmimi i qerase 30000 leke / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme