Detajet e prones

TRR-0419-1510 Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit - Tirane

Property ID : TRR-0419-1510

Dyqane me qera 1,000 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 , buze rruge kryesore
I pershtatshem per mobileri, dyqan materiale ndertimi,bar etj.
Ambjenti ka oborr dhe gjysem bodrum.
Eshte me sistem ajrimi dhe qepen.
Cmimi i qerase  1000 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme