Detajet e prones

TRR-0419-1515 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet te rruga Kavajes. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-0419-1515

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet te rruga Kavajes.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor.
Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Eshte i organizuar ne soxhorno,tualet dhe dhome gjumi.
Cmimi qerase 400 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme