Detajet e prones

TRR-0419-1516 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet te rruga Kavajes. - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 58765cd4-cda3-447a-aa28-c5a2b7faf044

Property ID : TRR-0419-1516

Apartamente me qera 350 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament  1+1 ndodhet te rruga Kavajes.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor.
Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Eshte i organizuar ne soxhorno,tualet dhe dhome gjumi
Cmimi qerase 350 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme