Detajet e prones

TRR-0419-1518 Jepet me qera apartament 1+1 prane rr. Myslym Shyri. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-0419-1518

Apartamente me qera 350 Euro muaji - Apartamente 1+1
80 m21 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 prane rr. Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati buze rruge kryesore.
Eshte i organizuar ne soxhorno,dhome gjumi,2 banjo.
Eshte totalisht i mobiluar, ka kondicioner dhe sistem aspirimi.
Cmimi qerase 350 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme