Detajet e prones

TRR-0419-1519 Jepet me qera dyqan te rruga e Kavajes. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1519

Dyqane me qera 300 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan te rruga e Kavajes.
Ndodhet ne kat te pare.
Ka nje siperfaqe prej 30 m2.
Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si kancelari,servis celulari,zyre,butik,pasticeri etj.
Ka fasade xhami,eshte i pajisur me qepen,sistem ajrimi dhe kamera.
Cmimi qerase 300 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme