Detajet e prones

TRR-0419-1520 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet tek Kopeshti Zoologjik. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 15

Property ID : TRR-0419-1520

Apartamente me qera 450 Euro muaji - Apartamente 2+1
96 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet tek Kopeshti Zoologjik.
Ka nje siperfaqe prej 96 m2.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet dhe ballkon me pamje nga liqeni.
Eshte e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe te reja.
Cmimi qerase 450 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme