Detajet e prones

TRR-0419-1521 Jepet me qera apartament 4+1 te rruga e Kavajes. - Tirane

  • 6
  • 8
  • 10
  • 11
  • 13
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 23

Property ID : TRR-0419-1521

Apartamente me qera 1,800 Euro muaji - Apartamente 4+1
130 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 4+1 te rruga e Kavajes.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2.
Eshte ne katin e dyte te nje pallati ekzistues .
Ambjenti eshte me dy hyrje te ndryshme.
Eshte i organizuar ne 4 dhoma,2 korridore,2 banjo dhe ballkon rrethues te te gjitha dhomave.
Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.
Jepet bosh vetem me kundrabufe dhe sobe gatimi.
Cmimi qerase 1800 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme