Detajet e prones

TRR-0419-1523 Jepet me qera 2+1 kat i dyte i nje vile ndodhet te rruga Elbasanit. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 21

Property ID : TRR-0419-1523

Apartamente me qera 450 Euro muaji - Vila
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera 2+1 kat i dyte i nje vile ndodhet te rruga Elbasanit.
Ka nje siperfaqe prej 120 M2.
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,tualet,soxhorno.
Ka nje oborr para viles qe eshte i gjelberuar dhe ofron mundesi parkimi.
Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Cmimi qerase 450 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme