Detajet e prones

TRR-0419-1530 Jepen me qera bar + piceri ndodhen prane zogut te zi. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1530

Qera 900 Euro muaji - Bar, Restorant

Jepen me qera bar + piceri ndodhen prane zogut te zi.
Ndodhet ne nje pozicion shum te favorshem.
Bari ka nje siperfaqe prej 30 m2 brenda dhe 100 m2 verande.
Piceria ka nje siperfaqe prej 30 m2.
Bari dhe piceria jepen se bashku ,ato jane te arreduara dhe ne gjendje pune.
Shitja e biznesit okazion nga 60.000 euro ne 20.000 euro
Cmimi i qerase 900 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme