Detajet e prones

TRR-0419-1533 Jepet me qera apartament 1+1 prane sheshit shtrauz. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 10
  • 11

Property ID : TRR-0419-1533

Apartamente me qera 250 Euro muaji - Apartamente 1+1
50 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 prane sheshit shtrauz.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues, buze rruges kryesore
Ka nje siperfaqe prej 49.5 m2 te shperndare ne : sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridorr dhe ballkon.
Hyrja eshte totalisht e rikonstruktuar dhe e sapo mobilur me te gjitha pajisjet.
Ofrohet e mobiluar si ne foto.
Me orientim lindje-perendim, te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites, tualet me dritare, A/C punime gipsi cilesore etj.
Pallati ndodhet buze rruge duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme si dhe zona eshte mjaft e zhvilluar.
Cmimi i qerase 250 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme