Detajet e prones

TRR-0419-1535 Jepet me qera kati i pare dhe kati i dyte ne nje godine ndodhet te Brryli. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1535

Dyqane me qera 1,800 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera kati i pare dhe kati i dyte ne nje godine ndodhet te Brryli.
Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2.
Kati i pare eshte me siperfaqe 140 m2 .
Kati i pare ka 2 dyer dhe 2 veranda njera 60 m2 dhe tjetra 20 m2.
Kati i dyte eshte me siperfaqe 130 m2.
Ndodhet buze rruge.
Eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme.
Cmimi i qerase per te dyja katet 1800 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme