Detajet e prones

TRR-0419-1537 Jepet me qera ambient per zyra ndodhet ne Bulevardin Gjergj Fishta, shume prane Gjykates se rrethit. - Tirane

  • 9

Property ID : TRR-0419-1537

Apartamente me qera 350 Euro muaji - Ambjente biznesi
63 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambient per zyra ndodhet ne Bulevardin Gjergj Fishta, shume prane Gjykates se rrethit.
Eshte e organizuar ne 3 dhoma, korridor, depo, tualet me dritare,
Ka nje siperfaqe prej 63 m2.
Me pamje nga rruga kryesore.
Eshte bosh, e pamobiluar dhe pa rikonstruktuar.
Ndodhet ne katin e trete( i dyti mbi dyqane ) te nje pallati ekzistues.
Ka nevoje per rikonstruksion.
Duke patur nje fasade tre kendore ka mundesi per te reklamuar biznesin.
Eshte shume e pershtateshme per studio ligjore, noteri, avokati, konsulence juridike, kontabel dhe financiare, qender trajnimi per estetike dhe fizioterapi.
Qender mjekesore, Studio programimesh, reklamash etj.
Cmimi i qerase 350 euro neto.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme