Detajet e prones

TRR-0419-1540 Jepet me qera Hotel ndodhet ne nje pozicion shum te mire ne Tirane!! - Tirane

Property ID : TRR-0419-1540

Qera 8,500 Euro muaji - Hotel

Jepet me qera Hotel ndodhet ne nje pozicion shum te mire ne Tirane!!
Eshte i organizuar ne 18 dhoma + 1 suit +( 4 dhoma bosh per arredim teke)
kuzhine,restorant,bari jashte ,ambient parkimi per 4 automjete nga pas dhe ambienti para qe mund te parkosh.gjenerator ,depozita uji.
Hoteli esht ne gjendje pune
Hoteli eshte 4 katesh, 6 dhoma per kat.
Ka ashensor panoramik me xham
Cmimi i qerase 8500 euro / muaji 
Tre muaj parapagim 2 garanci +1 muaji pare.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme