Detajet e prones

TRR-0419-1541 Jepet ambjent me qera ndodhet ne Tiranen e re . - Tirane

  • 5
  • 6

Property ID : TRR-0419-1541

Qera 4,000 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet ambient me qera ndodhet ne Tiranen e re .
Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Eshte e ndare ne tre kate:
Nga te cilat 200 m2 ambjent me shkalle poshte te ndricuara , 200 m2 kati i perdhe ( kati 1) dhe 100 kati dyte.
Eshte ne nje pozicion te favorshem per cdo lloj biznesi.
Cmimi neto i qerase 4000 euro /muaji.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme