Detajet e prones

TRR-0419-1542 Jepet me qera vile 3 kateshe ndodhet ne rrugen Agi Shehu , prane Ambasades turke!! - Tirane

 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22

Property ID : TRR-0419-1542

Shitje 1,150 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vile 3 kateshe ndodhet ne rrugen Agi Shehu , prane Ambasades turke!!
Vila jepet me qera e gjitha ose dhe e ndare kati i pare vec dhe kati i dyte dhe i trete bashke.
Ka shkalle te jashte
Kati i pare eshte i organizuar ne 2+1 , 2 dhoma gjumi , soxhorno e madhe me ambjent gatimi , tualet,
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3+1 , 3 dhoma gjumi , soxhorno , tualet, ballkon
Kati i trete eshte i organizuar ne soxhorno , 2 tualete , ballkon
Vila eshte e rrethuar me porte me vete ndodhet ne nje vend shum te sigurte prane ambasadave
Ka oborr me siperfaqe 400 m2 ku mund te parkohen 6 makina, Ka te mbjella dhe bace me fruta si rush shege .
Cmimi i qerase per katin e pare 350 euro/ muaji
Cmimi i qerase per katin e dyte dhe te trete 800 euro / muaji
Cmimi i qerase per gjithe vilen 1150 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme