Detajet e prones

TRR-0419-1548 Jepet me qera Rezidenc dubleks tip vilete ndodhet Tek Rezidenca e Kodres se Diellit!! - Tirane

 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 16
 • 17
 • 23
 • 24
 • 26
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 36
 • 41

Property ID : TRR-0419-1548

Apartamente me qera 900 Euro muaji - Apartamente 2+1
123.62 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Rezidenc dubleks tip vilete ndodhet Tek Rezidenca e Kodres se Diellit!!
Ka nje siperfaqe prej 123.6 m2
Eshte vile 2 kateshe , kati i pare eshte i organizuar ne soxhorno te madhe +ambjent gatimi , me oxhak me dru qarkullim e ngrohtesise me kalldaje te mbyllur me sistem
ajrimi qe ngohe gjithe ambjentin e viles.
Dhomat e gjumit jane kat me vete , nje dhome gjumi eshte matrimoniale , dhe nje dhome per femije me dy krevat trecereksh.
Ka dy tualete ,njera ndodhet ne hyrje te viles dhe eshte me dritare dhe tjetra ndodhet tek dhomat e gjumit., ka dy ballkone , nje qe ka dalje ne soxhorno dhe nje te
dhomat e gjumit.
Eshte totalisht e mobiluar me te gjiha te reja , parket , kondicionim Mitsubishi me ngrohje dhe ftohje , ka punime ekstra, ne ndricim ,dekore tavanesh me gipse
Ka pamje fantastike nga kurora e tiranes ,ambjente gjelberuese rekreative , shplodhese.
Ne shfrytezim ka dhe nje pishine olimpike , bar , restorant dhe sherbim dhome
Ka element te larte sigurie ,, kamera , sistem alarmi etj.
Ka nje parkim te hapur te garantuar me celes me vete , ne rast personit i duhen dy parkime , mund te prenotoje nje parkim ekstra ne katin nen toke me lartesi 5 m.
Cmimi i qerase 900 euro/ muaji i diskutueshem 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme