Detajet e prones

TRR-0419-1549 Jepen me qera mujore dy apartamente vec e vec ne nje Vile 2 kateshe e cila ndodhet shume prane sheshit “Avni Rustemi”, ne rrugen “ Tefta Tashko” - Tirane

 • 2
 • 4
 • 7 - Copy
 • 8
 • 9
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 20
 • 21
 • 23
 • 31
 • 32 - Copy
 • 33
 • 35

Property ID : TRR-0419-1549

Qera 20 Euro - Apartamente 1+1
126 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepen me qera mujore dy apartamente vec e vec ne nje Vile 2 kateshe e cila ndodhet shume prane sheshit “Avni Rustemi”, ne rrugen “ Tefta Tashko”
Apartamentet jane te pavarurur nga njeri tjetri, njeri ne katin e pare dhe tjetri ne katin e dyte.
Secila jepet me qera me vete me afat 1 mujor dhe jo me pak se dy jave,15 dite.
Vila eshte e mobiluar me te gjitha.
Apartamenti qe ndodhet ne katin e pare eshte i organizuar ne dhome gjumi per cift me tualet, dhome ndenje me divan qe behet dopjo per fjeteje, kuzhine gatimi dhe kend ngrenie.
Apartamenti qe ndodhet ne katin e dyte eshte i organizuar ne dhome gjumi me dy krevate tek per dy persona, dhome ndenje me divan qe behet dopjo, kend gatimi dhe ngrenie, tualet, ballkon.
Vila ka oborr i cili eshte i shtruar, i gjelberuar, i sistemuar dhe i rrethuar me porte me vete ku porta ka 2 hyrje, per njerezit dhe me porte me vete me pult parkimin e makinave.
Parkimi eshte i garantuar per dy makina per secilin apartament, mund te parkohen edhe 4 makina.
Cmimi 20 euro/ nata (nuk jepet me pak se 2 jave ).

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme