Detajet e prones

TRR-0419-1551 Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta - Tirane

Property ID : TRR-0419-1551

Dyqane me qera, Qera 600 Euro muaji - Ambjente biznesi
52 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta !!
Ka nje siperfaqe prej 52 m2
Ka verande te shfryzueshme perpara dhe pas dyqanit
Buze rruge kryesore
Me fasade xhami
Eshte shum i pershtatshme per aktivitete te ndryshme
Cmimi i qerase 600 euro/muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme