Detajet e prones

TRR-0419-1552 Jepet me qera hotel ndodhet ne nje pozicion shum te mire ne qender te tiranes! - Tirane

Property ID : TRR-0419-1552

Qera 12,000 Euro - Hotel
16 Dhoma Gjumi16 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera hotel ndodhet ne nje pozicion shum te mire ne qender te tiranes!
Eshte godine ne vete me 3 kate.
Ka total 16 dhoma, ashensor,
Eshte i organizuar ne recepsion, Restorant, bar.
Ka 7 vende parkimi.
Eshte hotel i ri i sapo perfunduar.
Ka akses per parkimin e autobuzave dhe furgonave.
Cmimi i qerase 12.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme