Detajet e prones

TRR-0419-1554 Shitet vile 2 kateshe ndodhet te Kodra e Priftit!! - Tirane

  • 9
  • 12
  • 13
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Property ID : TRR-0419-1554

Shitje 270,000 Euro - Vila
263 m26 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 2 kateshe ndodhet te Kodra e Priftit!!
Ka nje siperfaqe trualli 285 m2
Ka siperfaqe ndertimi 263 m2
Eshte me hipoteke
Kati i pare eshte eshte i ndare ne 2 hyrje njera 1+1 dhe tjetra 2+1 , aktualisht jane te dhena me qera.
Kati i dyte eshte i organizuar ne soxhorno te madhe , ambjet gatimi , 3 dhoma gjimi , 3 tualete , 3 ballkone.
Tarraca e viles eshte shfytezuar nga pronaret si verande.
Vila ka oborr te gjelberuar , te mbjelle me pemtore te ndryshme dhe ka vend parkimi per dy makina.
Cmimi i shitjes 270.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme