Detajet e prones

TRR-0419-1555 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet te Liqeni i thate. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-0419-1555

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet te Liqeni i thate.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2.
Eshte ne katin e trete nga toka te nje pallati te ri me ashensor.
Ka orientimin juglindje.
Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,nga te cilat nje eshte e kompletuar dhe dy te tjerat jane bosh por me mundesi komplemtimi ne baze te kerkeses,2 tualete ,soxhorno dhe dy ballkone.
Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Cmimi i qerase 400 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme