Detajet e prones

TRR-0419-1555 Jepet me qera bar restorant ndodhet ne Tiranen e re!! - Tirane

Property ID : TRR-0419-1555

Qera 2,000 Euro muaji - Bar
80 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera bar restorant ndodhet ne Tiranen e re!!
Ka nje siperfaqe prej 80 m2, dhe verande 50 m2.
Ka dy tualete dhe sallon kozmetike dhe higjenike.
Eshte i mobiluar me te gjitha, aspirim, kondicionim.
Eshte i arreduar me nje projekt bashkekohor.
Ne verande eshte investuar nje tende elektronike me pult.
Zona eshte e qete, e sistemuar dhe e gjelberuar.
Eshte buze rruge kryesore.
Eshte i mobiluar dhe konceptuar edhe per restorant peshku.
E gjithe fasada ka pamje rruga kryesore.
Cmimi i qerase 2000 euro /muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme