Detajet e prones

TRR-0419-1558 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet afer rezidences Kodra e Diellit. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRR-0419-1558

Apartamente me qera, Qera 330 Euro muaji - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet afer rezidences Kodra e Diellit.
Ka nje siperfaqe prej 106 m2.
Eshte i organizuar në 1 dhomë ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete (njëra me dritare).
Eshtë i pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Apartamenti ndodhet në zonën më të qetë dhe me ajër të pastër në Tiranë buzë kopështit botanik. Asnje problem me zhurmat, ndotjen, lageshtiren.
Çmimi i qerase 40.000 leke /muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme